Grupy muzyczne

Zespół Idylla

Nasz zespół powstał 20 lat temu pod skrzydłami  ówczesnego proboszcza parafii Wiązowna - księdza Tadeusza Łuniewskiego. Od początku naszej działalności zajmowałyśmy się oprawą mszy świętych oraz innych uroczystości religijnych, jak np. Triduum Paschalne, czuwanie w Wielką Sobotę, kolędowanie przed Pasterką czy Wieczornice Zesłania Ducha Świętego i inne. Założyłyśmy i prowadziłyśmy przez kilka lat scholę dla dziewczynek, które śpiewały na mszach świętych dla dzieci.

Obecnie śpiewamy i gramy w każdą trzecią niedzielę miesiąca na mszy świętej o godzinie 18:00 oraz przygotowujemy koncerty okolicznościowe. Więcej informacji o nas można znaleźć na naszym Facebooku https://www.facebook.com/idyllawiazowna/

Skład zespołu:

Ilona Dębowska - gitara, śpiew